نویسنده : محمد مهدی متدین ، نیلوفر اکبری مقدم
قیمت : 13000 تومان

انتشارات :  آها

تعداد صفحات : 180
نوبت چاپ : هفتم 1397

شابک :  5_2_94002_600_978

خرید کتاب

 

تصمیم گیری یکی از کلیدی ترین مهارت های مدیریتی شناخته می شود. به گونه ای که حتی آن را به عنوان جوهر تمامی فعالیت های مدیریت بر می شمارند.

مسأله یابی به عنوان مهارتی مهم و حتی مقدم بر تصمیم گیری شناخته می شود چرا که تا مسأله ای نباشد تصمیمی هم اتخاذ نخواهد شد. این کتاب تلاشی است برای بسط توانایی های اساسی برای مسأله یابی و تصمیم گیری که علاوه بر دو مهارت کلیدی در مدیریت، درشئون مختلف زندگی فردی و اجتماعی ما نیز قابل تعمیم است

درفصل اول درس ، « مفاهیم اصلی مسأله یابی و تصمیم گیری» مرور شده اند. در فصل دوم درس ، فرایند تصمیم گیری مورد بررسی قرار گرفته است و در آن به صورت مبسوط تر انواع تصمیم با تشریح شرایط مختلف تصمیم گیری مرور شده است. فصل سوم که علی رغم حجم به نسبت کم آن ، کلیدی ترین بخش درس را تشکیل داده است ، فرایند منطقی حل مسأله به عنوان یک روش گام به گام تشریح شده است. نهایتاً در فصل چهارم تکنیک های کمی و کیفی کاربردی تصمیم گیری جمع آوری گردیده اند.لازم به ذکر است این کتاب بر اساس سر فصل های مصوب شورای برنامه ریزی درسی علمی- کاربردی تهیه و تنظیم شده است.

دیدگاه‌ها  

0 #5 محمد علی غضائری 1397-10-20 04:28
راهنمای خوبی برای رسیدن به پیش رفت. ...
نقل قول کردن
0 #4 مدیر سایت 1397-06-05 16:06
به نقل از حیدری:
کتابسرای زند امروز کتاب...

سلام دوست عزیز لطفا به قیمت کتاب در صفحه اول دقت کنید. ممنون از نظر شما اما دو مورد در جواب شما :
1- اگر کتاب هایی که مولف برای آن زمان گذاشته است به راحتی کپی و قابل دانلود باشد در نتیجه صنعت نشر یک صنعت بدون سود است و در این صورت کتابی تالیف نمیشود که به صورت رایگان خرید و فروش شود. و در نتیجه علمی تولید نمیشود.
2- انتشارات آها برای اولین بار در ایران برای خریداران کتب فیزیکی، خدمتی را عرضه کرده است که با خرید یک کتاب 10 هزار تومنی تا 200 هزار تومن از تخفیفات و خدمات سایر سرویس دهنده ها میتوانید استفاده کنید ضمنا با ثبت برچسب پشت کتاب در سامانه کتاب پلاس آها ، میتوانید ضمن در یافت خدمت ، از فایل ها و نمونه سوالات کتاب استفاده کنید و در مسابقات کتاب خوانی و آزمون ها شرکت کرده و در صورت دریافت نمره ی خوب شانس خود را در دریافت جوایز ویژه هر ترم تحصیلی افزایش دهید موفق باشید.
نقل قول کردن
0 #3 حیدری 1397-05-11 18:39
کتابسرای زند امروز کتاب مهارت های مسله یابی وتصمیم گیری انتشارات آها که مربوط به چاپ چهارم سال ۱۳۹۴ می باشد را به قیمت ۱۱هزار تومان به اینجانب فروخت در صورتی که قیمت کتاب در آن سال این مبلغ نیست واین می تواند یکی از دلایل نخریدن کتاب باشد آفرین به کتاب های الکترونیکی آدانلود رایگان کتاب تا این کتاب فروشی سود جو زمین بخورد
نقل قول کردن
+1 #2 نیلوفر 1396-09-19 07:05
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh:
نقل قول کردن
+1 #1 نیلوفر 1396-09-19 07:03
:cry: :cry:
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید