نویسنده : مهدی سعیدی کیا ، ملیکا مهرکام
قیمت : 12000تومان

انتشارات :  آها

تعداد صفحات : ۸۸ 
نوبت چاپ : چهارم 1397

شابک :  4_00_7535_600_978

 

خرید کتاب

 

پس ازظهور شبکه جهانی اینترنت و به دنبال آن متداول شدن تجارت الکترونیکی و استفاده از این تکنولوژی ها توسط سازمان ها و شرکت ها در کشورهای مختلف، در سالهای اخیر شاهد پدیده نوین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستیم.

از این رو تلاش برای یادگیری استفاده از این فناوری امری اجتناب ناپذیر می باشد. و همگان برای دستیابی به بهره گیری بیشتر از این امکانات و تجهیزات و تسهیلاتی که این فناوری در اختیار انسان می گذارد به آموزش برنامه ها و نرم افزارها و تکنیک های استفاده از آن می پردازد.

درس حاضر تلاشی است برای آموزش مهارت‌های استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات که با جمع‌آوری مهمترین مهارت‌ها و تکنیک‌ها و برنامه‌های کاربردی که استفاده فراوان دارد به بعضی از نیازهای آموزشی دانشجویان در این خصوص پاسخ دهد. به هر حال چون بررسی همگی موضوعات در یک درس امکان پذیر نمی‌باشد ، به همین جهت در این درس خود را محدود به مطالعه پاره‌ای از این مباحث می‌کنیم که سعی شده تا با توجه به برنامه درسی مصوب شورای برنامه ریزی درسی و آموزشی علمی کاربردی ، دانشجویان بتوانند با مطالعه و آموزش مطالب فصل‌های مختلف درس راجع به مباحث فناوری اطلاعات ، سیستم عامل ویندوز، برنامه ورد و برنامه پاورپوینت نیاز خود را در استفاده و بهره‌مندی هوشمند از این فناوری در کسب و کار بتوانند در عصر سرعت و فناوری برطرف نمایند.
لازم به ذکر است این کتاب بر اساس سر فصل های شورای مصوب شورای برنامه ریزی درسی علمی- کاربردی تهیه و تنظیم شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید