نویسنده : مهدی سعیدی کیا ، لیلا ترک
قیمت : 12000 تومان

انتشارات :  آها

تعداد صفحات : ۱۹۰
نوبت چاپ : هفتم 1396

شابک :  0_11_7535_600_978

 

خرید کتاب

 

در عصر جدید کسانی که می خواهند وارد بازار کار شوند، باید توانایی برقراری ارتباط مؤثر با محیط و دیگران، توانایی مدیریت، تمرکز و گزینش اطلاعات را داشته باشند.

از طرفی یکی از دغدغه های اکثر مردم هنگام شروع کسب و کار عدم توانایی لازم  برای راه اندازی و اداره کسب و کار جدید است. برهمین اساس اغلب افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار جدید را دارند با مشکلات اساسی مواجه می شوند زیرا آنها مهارت های مدیریتی، ارتباطی، قابلیت های بازاریابی و دیگر مهارت های مورد نیاز را برای آغاز فعالیت دارا نمی باشند.

برای رفع این مشکل قبل از شروع هر نوع کسب و کاری، افراد باید مهارت های لازم را برای راه اندازی و اداره کسب و کار شناخته و در این مورد آموزش های لازم را ببینند.

درس حاضر برای معرفی مهارت هایی که برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز است و سعی شده با جمع آوری مهمترین مهارت ها و قوانینی که در راه اندازی ، ایجاد و شکوفایی یک کسب و کار مورد نیاز است تا حد امکان به بعضی از ابهامات ذهنی دانشجویان پاسخی دهد. به هر حال چون بررسی همگی موضوعات در یک درس امکان پذیر نیست، به همین جهت به مطالعه پاره ای از این مباحث می پردازیم که با توجه به استانداردهای آموزشی سرفصل درس مهارت ها و قوانین کسب و کار در دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی ، دانشجویان بتوانند با مطالعه و بکارگیری مطالب فصل های مختلف درس به مباحث مدیریتی و فنی ، اصول ارتباط مؤثر، انواع ارتباطات در کسب و کار، مهارت های ارتباطی مورد نیاز در کسب و کار و با تمامی قوانین مهم و مورد نیاز در راه اندازی و استمرار کسب و کار آشنا شده و با بهره گیری از آنها بتوانند در عصر سرعت و نوآوری به اهداف خود برسند.
لازم به ذکر است این کتاب بر اساس سر فصل های مصوب شورای برنامه ریزی درسی علمی- کاربردی تهیه و تنظیم شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید