روش‌های آموزش سنتی مبتنی بر کلاس‌های طاقت فرسا و یکنواخت و متون خشک و بدون تعامل کتاب‌های موجود، در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات و دنیای دیجیتال به معضلی برای دانشجویان و علاقه‌مندان به کتاب تبدیل شده است، با توجه به نهادینه شدن استفاده از ابزارهای هوشمند در زندگی روزمره، استفاده از متدها و تکنولوژی‌های روز دنیا در بحث انتقال مطالب کتاب گریز ناپذیر شده است. بر این اساس و با بهره‌مندی از اپلیکیشن‌های بازی‌های موبایلی، امکان انتقال مفاهیم با جذابیت بیشتر و در قالب مسابقه‌های آموزشی دونفره به علاقه‌مندان به کتاب بوجود آمده است.

سوالات هر کتاب در قالب مسابقه و به صورت بازی درج می شود و دانشجویان/ دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به کتاب عضو کتاب پلاس می توانند در این بازی با سایر رقبا در سراسر کشور درخصوص به رقابت بپردازند.
بازی کیو "Q" از جمله بازی‌هایی هست که با امکانات ذیل برای بهره‌مندی دانشجویان هماهنگ شده است:
1) بازی دونفره 2) جام 3) مدال4) چت 5) دوستیابی 6) جایزه و ... 
برای این منظور ناشران می‌بایست با تدوین سوالات از هریک از کتاب‌های مورد نظر در قالب مشخص شده شرایط ایجاد مسابقه کتاب را در بازی کیو فراهم آورند.
شایان ذکر است در این بازی با دریافت هزینه اندکی از مسابقه دهندگان کتاب شما، شانس شرکت در قرعه‌کشی یکدستگاه خودرو BMW به ارزش سه میلیارد ریال برای ایشان ایجاد می‌گردد.

جهت دریافت نسخه آندروید اپلیکیشن کلیک کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید