ضمن تقدیر از همراهی شما اساتید گرانقدر به اطلاع می­رسانیم هفتمین دوره­ ی آزمون­های کشوری آنلاین گروه آموزشی آها در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می­گردد.

برای اطلاع از تاریخ برگزاری آزمون ها کلیک کنید.

استاد محترم در صورتی که تمایل دارید آزمون کلاس خود را در تاریخی خارج از برنامه برگزار کنید، فقط کافی است به آیدی تلگرام تیم فنی به آدرس  @AhaGroup درخواست خود را  اعلام کنید.

استاد گرامی با توجه به مشارکت بالای دانشجویان و اساتید در سطح کشور، لطفا هرچه سریعتر نسبت به ثبت کلاس خود ترم جاری اقدام فرمائید، راهنمای ثبت کلاس  همچنین در منوی راهنما در پنل کاربری شما نیز موجود است.

چنان که هنوز ثبت درس  خود را در ترم جاری انجام   نداده اید ، یا سئوالی در این زمینه دارید به آیدی تلگرام تیم فنی به آدرس  @AhaGroup پیام خود را ارسال کنید.

برای مشاهده راهنمای ثبت کلاس کلیک کنید.

و همچنین از دانشجویان خود بخواهید با مراجعه به سایت آها (aha.ir) نسبت به ثبت نام و ثبت برچسب پشت کتاب خود اقدام نمایند.

با توجه به بروز رسانی سامانه ثبت نام و ثبت برچسب جهت تسهیل در فرآیند آزمون روند برگزاری آزمون به این روش می باشد :

نخست هر استاد کلاس درس خود را در ترم جاری ثبت می کند ، سپس کد کلاس که برای ایشان پیامک می شود را اختیار دانشجو خود قرار می دهد و دانشجو با مراجعه به  سایت aha.ir ،   پس از ثبت نام  و ورود به پنل کاربری اقدام به ثبت هولوگرام و انتخاب استاد خود  می نماید .

  1. روش اول : ثبت برچسب پشت جلد کتاب و تکمیل آن  با کد کلاس ارائه شده .
  2. روش دوم : ثبت برچسب پشت جلد کتاب و تکمیل آن از طریق ثبت مرکز دانشگاهی و انتخاب نام استاد.

راهنمای  ویدویی و تصویری در پنل کاربری دانشجویان و نیز در سایت  آها موجود است .

 

امید است با همراهی شما اساتید محترم، بتوانیم گام موثری در جهت ارتقاء سطح آموزشی دانشجویان وترغیب آنها به استفاده از فضای آموزش مجازی برداریم.

همراهان عزیز ، گروه آموزشی آها از اساتید فعال در برگزاری آزمون­ها و همچنین دانشجویان برتر کشوری در هر درس در دو دوره ی (ترم مهر و بهمن 96) در تابستان امسال تقدیر به عمل خواهد آورد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید