برگزاری جشنواره با کتاب زندگی کنیم توسط انتشارات آها

 

با جشنواره با کتاب زندگی کنیم به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ویژه علاقه مندان به کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با مشارکت انتشارات آها و ناشران مقیم کشور با ثبت نام در سامانه کتاب پلاس ناشران برگزار گردید .

در این جشنواره بازدیدکنندگان قادربودند بعد از خرید کتاب و ثبت کد برچسب کتاب پلاس آن و یا ارسال کد ناشر به سامانه 10006232 از خدمات 15 موسسه و شرکت بزرگ بهره مند شوند و همچنین در قرعه کشی سالیانه طرح کتاب پلاس انتشارات آهاشرکت نموده و شانس خود را برای بسته تشویقی ناشر بعد از ثبت کتاب امتحان نمایند.

همچنین در مسابقات کتابی با سایر افراد در سراسر کشور رقابت نموده و در زمینه تولید محتوای مکمل کتاب تلاش کنند و از ناشر امتیاز را دریافت نمایند.

در این جشنواره نشست نوآوری و اقتصاد نشر با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی ، انتشارات آها ، مرکز نشر دانشگاهی وزارت علوم و شرکت شناسا برگزار گردید.

در این جشنواره ناشران بزرگی همچون ققنوس ، انتشارات دانشگاه تهران ، ثالث ، مرکزنشردانشگاهی ، جهاد دانشگاهی ، کتاب دانشگاهی ، مهربان ، تیمورزاده ، مجد ، مروارید ، فصل پنجم ، کوله پشتی ، ایجاز و انتشارات آها را همراهی نمودند و به چند تن از برندگان قرعه کشی جوایزی اهدا گردید.

و همچنین در این جشنواره شرکت های دیجی کالا ، سینماتیکت ، فیلیمو ، چنگال ، مکتب خونه ، تیوال ، پول تیکت و مایکت با ارائه کد تخفیف و قرعه کشی های متنوع از این جشنواره حمایت کردند .

این جشنواره تا یک ماه بعد از نمایشگاه ادامه خواهد داشت و خریداران کتاب آها میتوانند با ثبت برچسب از خدمات ناشران فوق بهره مندشوند و در مسابقات کتابی شرکت نمایند و از جوایز ارزنده آن بهره مندشوند.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید